Długie deski laminowane z kolekcji Largo sprawią, że każde wnętrze będzie wyglądać wyjątkowo. Dzięki wyjątkowej długości – ponad dwóch metrów – emanują klasą i jakością.
Podłogi łaminowane Quick Step Largo to prosty i wdzięczny sposób na nadanie pomieszczeniu luksusowego, a zarazem uroczo przytulnego wyglądu. W pokoju z taką podłogą od razu wyobrażamy sobie płonący kominek z trzaskającym drewnem, miękki bujany fotel i puszysty koc, w który tak przyjemnie jest się otulić w chłodny wieczór. Naturalna struktura drewna dębowego, podkreślona mikrorysami na krawędziach, nadaje podłodze szlachetnej elegancji, a ciepły, złoty odcień tworzy romantyczną, urzekającą atmosferę.
Zastosuj laminat Quick Step Largo do aranżacji wnętrza, a uzyskasz zachwycające i długotrwałe wrażenia. Przekonajcie się Państwo sami, że połączenie niezawodności, praktyczności i stylu może być eleganckie i wyrafinowane.

Cechy podłogi łaminowanej Quick Step Largo:

Najdłuższe i najszersze listwy w ofercie Quick Step.
Unikalne żłobienia wzdłuż krawędzi desek – idealnie dopasowane do słojów drewna.
Brak powtarzających się wzorów na deskach, naturalny sposób łączenia desek w różnych kombinacjach.
Grubość laminatu 9,5 mm (co zapewnia większą objętość dźwięku).
Szybki i łatwy montaż podłogi laminowanej dzięki systemowi Uniclic.
Podłogi laminowane Quick Step z kolekcji Largo zostały wyprodukowane przy użyciu nowoczesnej technologii o klasie odporności na ścieranie 32, która świadczy o jakości zarówno powierzchni zewnętrznej, jak i struktury wewnętrznej podłogi laminowanej, chroniąc ją jednocześnie przed drobnymi uszkodzeniami, blaknięciem i wilgocią. Oryginalny design wzorów w różnych fakturach drewna nada domowi przytulności.
Podłogi laminowane nadają się do różnych stylów, od klasycznych po wnętrza w stylu high-tech.
Dzięki precyzyjnym wymiarom podłoga jest bardzo szybka i łatwa w montażu. Montaż możliwy jest we wszystkich kierunkach, w zależności od koncepcji tworzonego wnętrza. Ponadto materiał ten jest bardzo łatwy w konserwacji i doskonale reaguje na czynniki zewnętrzne, a jego właściwości pozostają niezmienione.

Surowa, aktywna, a jednocześnie bardzo przytulna i wygodna, ta podłoga wniesie do wnętrza nuty luksusu i elegancji, nada objętości pomieszczeniu i geometrycznie je uporządkuje.