Belgijska podłoga laminowana Quick Step Exquisa łączy w sobie wyjątkowe właściwości technologii i wysokiej jakości materiałów drewnianych.

Quick Step Exquisa to innowacyjna podłoga z desek o wyczuwalnej strukturze powierzchni i dużych deskach w czterech różnych typach. Wielostrukturalny wzór ze specjalnie zaprojektowanymi głębokimi fugami oferuje interesującą grę przenikających się linii, dzięki czemu twoja podłoga pokazuje się w całej okazałości.

Kolekcja Exquisa oferuje wszystkie zalety i korzyści podłóg laminowanych tego producenta. Jest to 32 klasa odporności na ścieranie, którą z powodzeniem uzupełnia technologia Scratch Guard, chroniąca podłogę przed zarysowaniami, oraz impregnacja odporna na wilgoć i możliwość łączenia z systemami ogrzewania podłogowego. Produkty objęte są 25-letnią gwarancją trwałości.

Korzyści płynące z zastosowania podłogi łaminowanej Quick Step Exquisa:

Jakość w każdej warstwie. Drewno jest w znacznym stopniu narażone na wahania temperatury i wilgotności. Dlatego ważne jest, aby różne podłoża w podłodze drewnianej były do siebie idealnie dopasowane. Tylko staranny dobór surowców w połączeniu ze ścisłym monitorowaniem wilgotności podczas całego procesu produkcji może zagwarantować optymalną stabilność i niezawodność podłogi łaminowanej Quick Step Exquisa.

Wykończenie pierwszej klasy. Wszystkie lakierowane podłogi drewniane są pokryte kilkoma warstwami wodorozcieńczalnego lakieru utwardzanego promieniami UV, zapewniającego doskonałą ochronę przed wilgocią, zarysowaniami i plamami. Wszystkie nasze olejowane podłogi drewniane są zabezpieczone podwójną warstwą wysokiej jakości oleju, który uwydatnia piękno szczotkowanej powierzchni i daje naturalne i autentyczne wrażenie starzenia się drewna, a jednocześnie wymaga bardzo niewielkiej konserwacji.

Niezawodny system zamykania Uniclic Multifit. Powszechnie uznany, opatentowany system zamków Uniclic Multifit nie tylko upraszcza i przyspiesza montaż podłogi, ale także zapewnia znacznie większą trwałość i niezawodność instalacji niż inne systemy.