Dlaczego warto kupić Quick-Step

Podłogi Quick-Step to laminowane panele podłogowe, jakie zna cały świat. Podłoga Quickstep robiona jest w Belgii oraz sprzedawana w wielu krajach świata. Panele Quick – Step przeważnie kojarzą się z szybkością montażu. W prawdzie to coś więcej, to doskonałej klasy artykuł, to panele podłogowe wyglądające prawie jak drzewo i dobrze dopasowane dodatki podłogowe, jakie razem z podłogą tworzą idealną całość. Panele Quick-step to dobre oraz wytrzymałe podłogi, jakie są proste w montażu oraz są łudząco podobne do podłóg drewnianych.

Panele Quick – Step – podłoga na lata

Quick-Step to uznawana marka belgijskiej spółki dostarczającej doskonałej klasy panele podłogowe. Firma Quick-step kojarzona jest ze stałymi innowacjami w obszarze produkcji paneli laminowanych. Tworzenie oraz wprowadzanie nowych technik oraz rozwiązań, to cecha towarzysząca marce Quick-step od czasu stworzenia w 1989 roku systemu produkcji paneli, w jakim obecnie tworzone są niemal wszelkie panele podłogowe na świecie. Quick-step słynie z wielu patentów na techniki tworzenia paneli podłogowych w tym na bezklejowe połączenia paneli.

Panele Quick Step – wyjątkowe wzory

Poszukujesz takich paneli podłogowych, jakie doskonale sprawdzą się w Twoim domu? W takim wypadku panele podłogowe Quick Step będą mogły spełnić wszelkie Twoje oczekiwania pod kątem parametrów technicznych, natomiast również atrakcyjności. W zestawie spółki Quick Step, możemy odnaleźć dużą paletę różnorodnych paneli podłogowych o wielu kształtach – to dziesiątki wzorów drewnopodobnych, natomiast również pozostałych, na przykład przypominających beton, kamień naturalny lub ceramikę.

Czy warto zdecydować się na panele Quick – Step?

Panele winylowe i laminowane od firmy Quick Step to panele mające właściwości wodoodporne. Są one więc wytrzymałe na rozlaną wodę czy pozostałe płyny. Takich właściwości nie mają drewniane panele Quick Step, natomiast ich ogromną wartością jest wykorzystanie doskonałej klasy drzewa jako powierzchni zewnętrznej – nie mamy więc do czynienia z nadrukiem. Gdy chcemy zdecydować się na panele marki Quick Step, możemy odnaleźć w asortymencie tejże spółki szeroką gamę rodzajów, jakie można podzielić na panele sztywne Rigid Vinyl, natomiast również elastyczne. Zrobione z winylu panele mają mnóstwo korzyści, więc także cieszą się one dużym zainteresowaniem pośród klientów – nie jedynie wybierane są do domów, jednak również do pozostałych obiektów, na przykład sklepów, hoteli, biur. Panele winylowe to panele wodoodporne, więc także można stosować je także w kuchniach oraz w łazienkach.